Call now » (+99) 123 456 789

  • Euroregion Bug

    Ku rozwojowi
  • EUROREGION BUG

    Razem wspólną drogą
  • EUROREGION BUG

    Piękno natury
prev next

Informacja dla osób prowadzących gospodarstwo agroturystyczne

Stowarzyszenie Samorządów Euroregionu Bug rozpoczyna realizację kolejnego etapu projektu: „Wsparcie nadbużańskiej turystyki ekologicznej elementem zrównoważonego rozwoju Wschodniej Lubelszczyzny”, którym jest opracowanie serwisu internetowego oraz wydanie dwóch publikacji. Dwujęzyczny (polsko-angielski) serwis internetowy będzie pełnił funkcję kompleksowej bazy turystycznej, promującej lokalny rynek agroturystyczny nie tylko w Polsce, lecz również na arenie międzynarodowej i będzie zawierał informacje o lokalizacji i ofertach gospodarstw agroturystycznych, atrakcyjnych turystycznie i krajobrazowo terenach, możliwościach spędzania wolnego czasu oraz specjałach regionalnej kuchni proekologicznej.

 

W związku z tym prosimy o udostępnienie informacji o prowadzonych przez Państwa gospodarstwach agroturystycznych, co umożliwi nam opracowanie wspomnianej bazy. Uzyskane informacje zostaną również zebrane w Informatorze Agroturystycznym, który będzie zawierał kompleksową ofertę gospodarstw agroturystycznych, pełniąc jednocześnie funkcję promocyjną, zachęcającą potencjalnych turystów do rekreacji i aktywnej ekoturystyki w naszym regionie.

Osoby zainteresowane taką formą promocji swojego gospodarstwa agroturystycznego prosimy o wypełnienie ankiety oraz wyrażenie zgody na publikację danych. Wzór ankiety i oświadczenia znajduje się poniżej. Informacje prosimy dostarczyć na adres SSERB:


Stowarzyszenie Samorządów Euroregionu Bug
Plac Niepodległości 1
22-100 Chełm

wzór oświadczenia.pdfwzór oświadczenia.doc
wzór ankiety.pdfwzór ankiety.doc

Nasi partnerzy