Call now » (+99) 123 456 789

  • Euroregion Bug

    Ku rozwojowi
  • EUROREGION BUG

    Razem wspólną drogą
  • EUROREGION BUG

    Piękno natury
prev next

Zapraszamy do udziału w imprezie wystawienniczej 18 oraz 26 lipca 2009 r.

Szanowni Państwo!

Zapraszamy Państwa do udziału w wystawach agroturystycznych organizowanych przez Stowarzyszenie Samorządów Euroregionu Bug w ramach projektu „Wsparcie nadbużańskiej turystyki ekologicznej elementem zrównoważonego rozwoju Wschodniej Lubelszczyzny.” Imprezy odbędą się 18 lipca we Włodawie oraz 26 lipca w Krasnobrodzie.

Celem imprez jest promocja agroturystyki, tradycyjnego produktu lokalnego i regionalnego oraz zdrowego trybu życia. Są one wydarzenia mi towarzyszącymi większych imprez towarzyszących o zasięgu regionalnym - XIX edycji Międzynarodowego Festiwalu Poleskie Lato z Folklorem, organizowanego przez Włodawski Dom Kultury oraz Dni Krasnobrodu.

Wystawy te są niepowtarzalną możliwością do zaprezentowania ofert gospodarstw agroturystycznych, wytwarzanych tradycyjnie produktów kulinarnych i rzemieślniczych, jak również zapoznania się z tymi produktami.

Wystawcy będą mogli wziąć udział w licznych konkursach, na zwycięzców czekają nagrody.

Wszystkich chętnych do nieodpłatnego udziału w tych wydarzeniach prosimy o wypełnienie ankiet i przesłanie ich na adres:

Stowarzyszenie Samorządów Euroregionu Bug
22-100 Chełm Plac Niepodległości 1, p. 16
tel 82 562 75 77
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z poważaniem Galina Grabarczuk
Dyrektor SSERB

Ankiety zgłoszeniowe na imprezy:

Krasnobród 26 lipca 2009 r.

Nasi partnerzy