Call now » (+99) 123 456 789

  • Euroregion Bug

    Ku rozwojowi
  • EUROREGION BUG

    Razem wspólną drogą
  • EUROREGION BUG

    Piękno natury
prev next

Konkurs na nabór partnerów i miejsce realizacji projektu "Europejskie Dni Dobrosąsiedztwa - 2010"

Fundacja Kultury Duchowej Pogranicza (Lublin) i Akademia Ukraińskiej Młodzieży (Lwów) zwanych dalej Organizatorami, ogłaszają konkurs na nabór partnerów i miejsce realizacji siódmej edycji projektu pod nazwą „Europejskie Dni Dobrosąsiedztwa - 2010”.

Do udziału w konkursie mogą przystąpić: władze samorządowe i lokalne z terenów przygranicznych Polski i Ukrainy(sąsiadujące ze sobą gminy, powiaty, województwa) oraz organizacje pozarządowe(stowarzyszenia, fundacje) posiadające wsparcie władz samorządowych i lokalnych z Polski i Ukrainy z dużym doświadczeniem współpracy transgranicznej.

Podstawą ubiegania się o udział w realizacji projektu „Europejskie Dni Dobrosąsiedztwa -2010” jest złożenie oferty w języku polskim lub ukraińskim. Propozycja współpracy i miejsce realizacji projektu mogą zostać zgłoszone osobno przez dwóch partnerów – polskiego i ukraińskiego(dwie oferty) lub razem w imieniu przynajmniej dwóch partnerów(jedna wspólna oferta). Zgłoszenie winno wpłynąć w terminie do dnia 10 października 2009 r., drogą e-mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , decyduje data wpływu oferty.

Szczegóły na stronie internetowej: www.kordony.net

Nasi partnerzy